Zpravodaj

Přeješ-li si doplnit nebo přidat nějaký příspěvek, napiš email na cksjesenik@gmail.com. Nemáš-li kontakt na odpovědnou osobu akce, která Tě zajímá, napiš si o něj na cksjesenik@gmail.com se stručným zdůvodněním.

Pravidelné akce

Bohoslužby každou neděli 10.00 na Husovce

Modlitební před bohoslužbou každou neděli 9.30 na Husovce

Modlitební každý pátek v 19.00 na Husovce, odpovídá Ondra Kameník

Modlitební pro studenty každé pondělí v 7.00 na Husovce, odpovídá Přemek Šeděnka

Modlitební pro ženy a dívky každou třetí a čtvrtou středu v měsíci v 17.00 do 18.00 na Husovce, odpovídá Dagmar Branská, modlitební přes prázdniny není, začíná až v září 2021, tedy 15. září

Mládež každý pátek v 19.00, místo setkání se může měnit podle situace a počasí, odpovídá Zuzka Brabcová

Pavlova skupinka každé pondělí v 18.30 na Husovce, odpovídá Pavel Vrbovský, osobní sdílení, krátká zamyšlení nad Biblí

Skupinka u Kameníků každou druhou neděli v 15.30, odpovídá Ondra Kameník, osobní sdílení a modlitby

Nadcházející události

Seminář Vítězství nad strachem proběhne 5. března v sobotu odpoledne od 14.00 na Husovce. Sloužit nám budou manželé Eliášovi a bratr David, všichni z Opavy. Na konci budou k dispozici k osobním modlitbám. Podrobnosti zde na plakátku. Za akci odpovídá Jana Vrbovská.   

Co prožíváme

Staršovstvo se schází každý měsíc ve složení Pavel Vrbovský, Ondra Kameník, Jirka Pazdera, Laďa Urbánek a Jan Dorničák. Každého druhého staršovstva se mohou účastnit dva lidé z týmu vedení mládeže včetně Přemka Šeděnky. Na staršovstvech v tuto dobu se zabýváme následujícími tématy: rozdělení odpovědností, způsob komunikace ve sboru, role a účel skupinek, rozpoznání překážek, které klademe přicházejícím lidem, srozumitelná formulace evangelia pro lidi v Jeseníku, atd. 

Misijní organizace pro mládež Word of Life & Elim mají své působiště v Černé Hoře a Letovicích na jižní Moravě, kde na plný úvazek slouží Veronika Pazderová. Verča minulý rok dokončila jejich biblickou školu v Maďarsku. Tam ji Bůh povolal nechat vše za sebou a vykročit novým směrem jako misionářka. Věnuje se především organizaci letních English kempů, křesťanských festivalů, evangelizačních klubů a také osobnímu mentoringu mládeže. Kromě toho  v různých církvích pomáhá s programy pro mládež a z angličtiny překládá užitečné materiály.