Modlitební setkání

Modlitební setkání, bylo vždy důležitou součástí našeho společenství. Věříme, že modlitby mají velikou moc a že to je jedna z věcí, kterou máme jako následovníci Krista dělat. Modlitba je především komunikace s Bohem. Apoštol Pavel vybízí Tesalonické takto:

1. Tesalonickým 5:17: Neustále se modlete.

Tímto jim v podstatě říká: „Buďte neustále v kontaktu s Bohem". Mimo jiné je také v Základním dokumentu Církve Křesťanská společenství (CKS), jejíž jsme součástí, uvedeno: „CKS usiluje o jednotu všech znovuzrozených křesťanů, a to především na modlitbách a společných půstech, ale i jiným způsobem." To je další důvod, proč jsme otevřeni pro modlitební setkání s dalšími křesťany v našem městě i okolí. Modlitební setkání máme různá. Můžete se s námi například modlit každou neděli od 09:00 do 09:30. Tady se modlíme především za průběh nedělního shromáždění. Máme i další modlitební setkání. Z těch pravidelných jsou to:

Ranní modlitební

Každý den od 06:30 do 07:00 by měli probíhat modlitby ve sborových prostorách, které jsou určeny převážně k modlitbám za naše město, sbor a církev. Může se však stát, že tu nikdo nebude :-). Protože na tuto modlitební nechodí až tak moc lidí a ti co chodí, občas nemohou. V případě, že byste přišli a bylo zamknuto, se můžete modlit před vstupem do našich prostor a žehnat tomuto místu :-).

Čtvrteční modlitební za sociální oblast

Každý čtvrtek od 08:00 do 09:00 se scházíme v kanceláři na Husově ulici k modlitbám za sociální oblast v našem městě. Tuto modlitební jsme začali, jelikož jsme byli v kontaktu s věřícímu sociálními pracovníky a byla to příležitost se takto společně sejít a za danou oblast a službu se modlit. Tuto myšlenku chceme zachovat, proto je tato modlitební otevřená všem, kteří tuto oblast mají na srdci a to nejenom lidé z našeho sboru. Modlíme se za lidi, kteří pracují v sociální sféře, za potřebné, kterým pomáháme, nebo se kterými jsme v kontaktu atd. Modlíme se i za jiné oblasti, ale tato oblast je na prvním místě.

Páteční modlitební

Tyto páteční modlitební máme od 19:30 opět na Husově ulici (Krom pátku, který následuje po společné modlitební u Rábků, což je většinou poslední pátek v měsíci a výjimečně první v měsíci. Tuto pravidelnost „naruší" ještě členské shromáždění, které máme první pátek v měsíci jednou za čtvrt roku.) Na těchto pátečních modlitebních se převážně modlíme za osobní potřeby, náš sbor, ale také za naše město a okolí, za duchovní probuzení v této oblasti, za misionáře, misii, další sbory a jednotu církve.

Společné modlitební u Rábků (Větrná 272, Česká Ves).

Společné modlitební bývají každý první pátek v měsíci. Vizí těchto modlitebních je společně se přimlouvat za naše město, okolí a za církve v Jeseníku

Přísloví 11:11: Žehnáním přímých se město pozvedá, kdežto ústy svévolníků se boří.

Rádi bychom, aby se těchto modlitebních zúčastnilo co nejvíce lidí a představitelů zdejších denominací, kteří nemají problém, že se modlíme i v „jazycích", chválíme Pána a očekáváme i různé projevy Ducha svatého, nebo i proroctví. Jde nám o to, aby se Boží království v našem okolí rozrůstalo, bez ohledu na to k jaké denominaci se hlásíme. Věříme, že církev je pouze jedna a to ta Kristova, do které patří všichni, kteří se znovuzrodili a přijali tak Pána Ježíše Krista do svého srdce.

Jan 1:12: Těm však, kteří ho přijali, dal pravomoc stát se Božími dětmi, těm, kteří věří v jeho jméno.  

FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedin

Zprávičky

Hnutí Bůh národů - 25/08/2017 - 13:29

Pokud se chcete seznámit s malou Světlankou, je u článku s informacemi od Jardy fotka celé rodinky :-). Požehnaný den, K.

Misie - 08/08/2017 - 22:17

Co se děje nového u Jardy s Luckou (a Světlankou) je v sekci Podporovaná misie - Hnutí Bůh národů

Bůh národů - aktuálně - 10/05/2017 - 07:45

Ahoj, vy, kteří to nevíte, Jarda s Luckou čekají miminko. Jakou změnu to přináší do jejich misijního působení se dočtete v sekci Podporovaná misie. K.B.

Aktuální kázání - 26/04/2017 - 08:06

Ahoj požehnaní, kvůli úspoře místa na webu jsme opět udělali přesun nahrávek. Starší kázání jsou nyní v archivu a ty co byly v archivu budou k dispozici na CD ve sboru. Miloš bude mít seznam. KB

Misie - 06/04/2017 - 07:38

Aktuality z práce Jardy a Lucky najdete v kategorii Podporovaná misie. K.B.

Proměna mysli - seminář - 05/04/2017 - 20:48

Ahoj požehnaní, seminář manželů Kubíčkových je ke stažení v sekci Semináře a svědectví. K.B.

Svědectví Kratochvílových - 25/01/2017 - 19:08

Svědectví manželů Kratochvílových je ke stažení v sekci Semináře a svědectví.

Nové foto - 18/12/2016 - 23:22

Do fotogalerie byly přidány fotky z Vánoční slavnosti

Nahrávky kázání - 12/11/2016 - 23:29

Starší nahrávky kázání jsou přesunuty do archivu kázání. K.B.

Seminář o modlitbě - 09/10/2016 - 12:16

V sekci Semináře a svědectví je k poslechu a stažení seminář s Pavlem Neústupným. K.B.

Pokud chcete přidávat zprávy, musíte se přihlásit.

Přihlášení

Copyright © 2018 KS Jeseník. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.