Červen – nepravidelné akce

Pátek 21.6 od 18:00 Vedoucí – pastorace:

Jedná se o setkání pro všechny, kteří ve sboru něco vedou – skupinky, nedělky, mládež, Royal, a další aktivity, kde sloužíme druhým lidem. Dan Drápal nás během těchto setkání seznamuje s pravidly, jak přistupovat k lidem, kteří potřebují pastorační péči.

Neděle 23.6 od 9:30 Společné shromáždění v ČCE (Bezručova 7/41):

Jedná se o již tradiční společnou Bohoslužbu v ČCE (Českobratrská církev evangelická), po které následuje společné opékání a povídání

Čtvrtek 27.6 od 19:00 Společná modlitební v ČCE (Bezručova 7/41):

Každý měsíc máme společnou modlitební, kde se s dalšími sbory modlíme za duchovní situaci v našem městě a okolí, společně si žehnáme a modlíme se také v souladu s tímto slovem: „Především tedy prosím, aby se konaly prosby, modlitby, přímluvy a děkování za všechny lidi, za krále a za všechny ty, kdo jsou ve vysokém postavení, abychom mohli vést tichý a pokojný život ve vší zbožnosti a důstojnosti. To je dobré a milé před Bohem, naším Zachráncem, který chce, aby byli všichni lidé zachráněni a přišli k poznání pravdy.“ (1 Tim 2:1-4).

Pátek 28.6 od 18:00 Kurz pro (nejen) mladé kazatele:

Vzhledem k tomu, že v našem sboru káže více lidí a zapojuje se i mládež rozhodli jsme se uspořádat kurz, kde nás bude Dan Drápal učit věcem jako: jak si připravovat kázání, nač si dát pozor, jak dlouho kázat a další praktické věci. Kurz je určen především pro ty, co u nás ve sboru kážou, ale budeme rádi, pokud přijdete i Vy, co si třeba připravujete slovo na skupinky a další akce, kde pracujete s Božím slovem.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.